Haberler

DIŞ CEPHE MANTOLAMADA KAÇIRILMAYACAK FİYAT! 55 TL m2 FİYATI!

16 Danste Yoğunlukta Strafor.Karadeniz Bölgesi İçin İdeal Olanı. 1.KALİTE MALZEME 1.KALİTE İŞÇİLİK ÜCRETSİZ KEŞİF "KIŞIN, SICAK DIŞARI KAÇMASIN YAZIN, SICAK İÇERİ SIZMASIN!.."

24 Kasım 2018

UNUTMAYIN YALITIM BİR KERE YAPILIR:DOĞRUSUNU YAPTIRIN!

Isı yalıtımı, kışın ısınmak yazın da serinlemek için harcadığımız enerjiyi azaltarak daha konforlu ortamlarda yaşamak amacıyla tercih ediliyor. Bu çerçevede ısı yalıtımı, binaların dışarıya veya garaj, depo gibi ısıtılmayan bölümlerine bakan duvar, çatı, döşeme, cam, doğrama ve tesisatlarına uygulandığında istenilen sonucu verir. Bir başka deyişle, bina sakinlerinin daha az enerji kullanarak ısınması veya serinlemesi ve dolayısıyla çevre kirliliğinin azaltılmasının sağlanması, binanın iç ve dış etkenlerden korunarak ömrünün uzatılması amacıyla; farklı sıcaklığa sahip yaşam alanları ile çevresi arasındaki ısı geçişini azaltmak için yapılan işlemlere “ısı yalıtımı” denir.

15 Mart 2016

ÖNCE İŞ VE İŞÇİ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ İÇİN:İNŞAAT SAHAMIZDA SON SİSTEM H-TİPİ GÜVENLİKLİ İSKELE KULLANIYORUZ.

− Çalışanları düşme tehlikesinden korumak, − Kullanılan malzeme ve donanımların güvenli bir şekilde muhafazasını sağlamak, − Daha alt seviyede çalışanları ve iskele civarından geçenleri yukarıdan düşebilecek cisimlerin neden olacağı zararlara karşı korumak.

15 Mart 2016